ФЕСТИВАЛЬ АВТОРСКОЙ ПЕСНИ

   
 
festivali.org.ua
П О Л О Ж Е Н Н Я
про проведення ХХХІІ міжнародного фестивалю авторської пісні “Есхар-2008”

1. ЗАГАЛЬНI ПОЛОЖЕННЯ
1.1. Термінологія
Поняття “Авторська (бардівська) пісня” визначається як щире, відверте, довірливе спілкування з слухачами виконавця (автора-виконавця, ансамблю) пісень, створених на основі віршів високого художнього рівня – носіїв високої духовності.
1.2. Мета й завдання фестивалю
Метою фестивалю є надання широким верствам населення, здебільшого – молоді, можливості для духовного, культурного, творчого вдосконалення, виховання високої поетичної та музичної культури, моральності, громадської позиції через написання, виконання, прослуховування авторської пісні.
Завданнями фестивалю є
- розвиток жанру авторської пісні на теренах СНД;
- залучення молоді до творчості у жанрі авторської пісні як такому, який є альтернативою бездуховності й так званої поп-культури;
- розширення культурних та ділових зв’язків між творчою молоддю, клубами авторської пісні, представниками закладів та установ культурологічного напрямку;
- надання допомоги талановитим авторам-виконавцям для підтримки їх розвитку та розкриття їх творчого потенціалу;
- продовження 31-річної традиції проведення на Харківщині фестивалю, який залишається найбільш відомим та популярним з українських фестивалів сьогодення.

2. УМОВИ ТА ПОРЯДОК ПРОВЕДЕННЯ ФЕСТИВАЛЮ
2.1. Місце й час проведення
ХХХІІ міжнародний фестиваль авторської пісні “Есхар-2008” проводиться 12-14 вересня 2008 року в умовах наметового табору на території лісового масиву (Партизанська галявина) поблизу смт Есхар Чугуївського р-ну Харківської області.
Проїзд – від залізничного вокзалу “Південний” м. Харкова на метро до ст. «Тракторний завод» (ХТЗ), де розташована станція електрички «Лосєво». Зі станції – в напрямку Чугуїва до ст. «Дачі». Звідти автобусом до смт. Есхар, далі – пішки (з півгодини ходу).
Передбачається поселення запрошених керівників та ведучих творчих майстерень на території бази відпочинку в 20-25 хвилинах ходи від Партизанської галявини.
Харчування організується тільки для запрошених учасників, решта харчується самотужки. Для прибирання сміття буде роздано спеціальні пакети, організовано місце збору сміття.
14 вересня у м. Харкові проводиться заключний концерт фестивалю (місце й час проведення буде визначено пізніше).
2.2. Художньо-творче наповнення
До участі в концертах фестивалю допускаються автори-виконавці, виконавці, ансамблі, дуети, автори віршів, рекомендовані творчими майстернями. Творчі майстерні числом 3-4 працюють для усіх бажаючих без винятку.

Програма фестивалю

12.09.08, пт.
8-00 – 24-00 Заїзд та реєстрація.
18-00 – 22-00 Концерт гостей фестивалю.

13.09.08, сб.
8-00 – 24-00 Заїзд та реєстрація.
12-00 – 18-00 Робота творчих майстерень
20-00 – 24-00 Концерт-творчий звіт майстерень

14.09.08, вск.
0-00 – 01-00 Концерт гумору “Чайхана”
з 12-00 прибирання території, роз’їзд
17-00 Заключний концерт у м. Харкові

Склад учасників концерту гостей фестивалю та заключного концерту визначає оргкомітет за рекомендаціями авторитетних майстрів, ведучих творчих майстерень.
Виконання пісень на фестивалі з використанням фонограм не припускається.

3. ОРГАНІЗАТОРИ ФЕСТИВАЛЮ
Організатором фестивалю є управління у справах сім’ї та молоді Харківської облдержадміністрації спільно з всеукраїнською громадською організацією “Творча спілка діячів авторської пісні України”, Харківським обласним фондом “Екополітика”, Харківським міським громадським творчим об’єднанням “Январь”.

4. ФIНАНСОВЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ФЕСТИВАЛЮ
Фінансування витрат на проведення фестивалю здійснюється за рахунок коштів обласного бюджету, меценатських та спонсорських коштів.

 Оргкомитет фестиваля предлагает Вам принять участие в формировании нового интернет-ресурса “Официальный сайт фестиваля авторской песни ЭСХАР” http://eshar.bardy.org/ Если Вы располагаете полезной информацией о фестивале (текст, графика, звук), просьба обращаться: arsenals(at)i.com.ua

BardTop
Яндекс цитирования PR Checker
  Барды.орг - бесплатный хостинг для сайтов об авторской песне
Hosted by TRM